Štítná nad Vláří - Hulín

01.06.2014 21:25

V neděli 1.6.2014 jsme vyrazili na dlouhý výlet do Štítné nad Vláří, poměřit síly s místním týmem. Znovu už při nástupu do autobusu bylo zřejmé, že body budou viset hodně vysoko, starší žáci se dostavili v osmi lidech a mladší je v tom přece nemůžou nechat, takže po doplnění kádru nám moc čerstvých hráčů nezbývalo a stejně tak jako  minulý týden to opět mělo vliv na výkon a výsledek týmu mladších žáků. Začátek zápasu se nepodařilo zachytit a velice rychle jsme po dvou individuálních chybách ve středu hřiště prohrávali 2:0. Kluci se těžko prosazovali a dlouho trvalo než pochopili, že bez pohybu a důrazu v osobních soubojích se fotbal hrát nedá. Postupně se naše hra zlepšovala, ovšem soupeř byl hodně produktivní, vpodstatě každou individuální chybu při přechodu do protiútoku potrestal brankou. Takže poločasový stav 5:1 byl dost krutý. V druhé půli jsme jasně diktovali tempo zápasu a tvořili hru, vypracovali jsme si spoustu šancí, ale koncovka moc nevycházela (projevovala se nevyváženost a úzkost kádru), naopak domácí pokračovali v nastaveném kurzu svého výkonu a každou chybičku nekompromisně trestali brankami. Kluci tentokrát bojovali až do samého konce, ale stejně to nestačilo, myslím, že sami dobře věděli, že to měli ve svých rukou, ale prostě to nevyšlo. Konečný stav 8:3, reparát snad bude za týden s Juřinkou.

Střelci: Zaoral 2x, Neradil