Holešov - Hulín

14.10.2013 08:07

V sobotu 12.10.2013 na hřišti ve Všetulích se sešli k porovnání sil týmy domácího Holešova a hostujícího Hulína. Hulínští přijeli bez několika hráčů základní sestavy, a tak se muselo trochu improvizovat. První poločas, vzhledem k výše popsaným skutečnostem, dopadl nad očekávání dobře a po vyrovnané hře jsme prohrávali jen 2:0. Ovšem hned z kraje druhé půle domácí začali trestat vysoký počet individuálních chyb a navyšovali počty vstřelených branek, až do skóre 11:0. Holešovští nás v druhé polovině jasně převyšovali, my jsme se do koncovky dostávali jen sporadicky a nabídnuté příležitosti jsme nebyli schopni kvalitně zakončit. Příště si snad spravíme konečně chuť a po dvouzápasovém půstu, kdy jsme nebyli schopni dostat míč za záda soupeřova brankáře, konečně taky nějakou tu branku vstřelíme.