Horní Bečva - Hulín

14.10.2012 18:37

Dne 14.10.2012 mladší žáci vyrazili do boje o další body do tabulky na poněkud podmáčené hřiště žáků z Horní Bečvy. Kluci na soupeře nastoupili bez respektu a hned první šanci proměnili ve vedoucí branku. Poněkud otřesený soupeř se postupně vrátil do zápasu a hra se vyrovnala, z několika šancí na obou stranách padlo do poločasu ještě po jednom gólu, do šaten se šlo tedy za stavu 1:2. V druhé půli hulínští již soupeře k ničemu výraznému nepustili, náznaky šancí likvidovala tentokrát skvěle pracující a doplňující se obrana, popřípadě dobrý výkon brankáře. Naopak dopředu výborně fungovala souhra celého týmu, což se odrazilo v rychlém přechodu a přečíslování soupeře, to pak vyústilo v postupné navyšování náskoku a vytvoření si prostoru pro prostřídání všech hráčů ze střídačky, potěšující je, že toto prostřídání se neodrazilo na kvalitě souhry. A tentokrát jsme byli ušetřeni "standartního" zdramatizování koncovky ze strany soupeře. Konečný stav 1:5 tak vystihoval poměry sil na hřišti během celého zápasu. Myslím, že dnes jsme byli svědky jednoho z nejlepších předvedených výkonů hulínských mladších žáků v této sezoně, a tímto bych jim chtěl poděkovat za dobře odvedenou "práci".