Hulín - Bystřice pod Hostýnem

13.04.2014 13:53

V neděli 6.4.2014 Hulínští žáci rozehráli jarní část krajské soutěže na domácí hřiště přijelo prověřit jejich aktuální formu mužstvo Bystřice pod Hostýnem. Na podzim po tuhém a bojovném výkonu se podařilo Hulínským přivézt z pod Hostýna tři body (1:2), tak že se dal očekávat vyrovnaný zápas, Bystřičtí ovšem přivezli na utkání mladších žáků, starší přípravku aby rozložili zátěž hráčů, protože mají v mužstvech několika ročníkový výpadek, což zápas poměrně výrazně ovlivnilo. Vstup do utkání náramně vyšel domácím (v této části hráli proti sedmičce starší přípravky) a po využití rychlých protiútoků rychle vedli 3:0. Což naše kluky uspokojilo a srovnali tempo se soupeřem (nato hosté vystřídali a sedmičku přípravky nahradily šesti mladšími žáky). Hra se zrychlila a než Hulínští dokázali zareagovat na herní změnu bylo srovnáno. V poločase byl tedy stav 3:3. Druhá půle se zahajovala v sestavě co ta první a opět se to projevilo na hře. Hulínští Bystřičské přehrávali a navyšovali rozdíl ve skóre. Po vystřídání, tentokrát domácí dokázali reagovat a nakročení k vítězství už si nenechali zkomplikovat ba i nějakou tu branku přidali. Ke konečnému stavu 8:3 přispěl nejvíce sedmi brankami Zdeněk Zaoral a vyzrálý výkon celého družstva v druhém poločasu.

Branky: Zaoral 7x, Soukup 1x