Hulín - Slavičín

10.06.2013 08:52

V neděli 9.6.2013, navzdory předpovědím, za velmi teplého počasí bylo sehráno předposlední kolo jarní části krajské soutěže mladších žáků, do Hulína si přijeli pro body hráči ze Slavičína, kteří okupují první místo v tabulce soutěže. Hulínští vstoupili do zápasu absolutně bez respektu k soupeři, kterému patří o sedm míst vyšší příčka, a hráli naprosto vyrovnanou partii. Podle toho se i vyvíjelo skóre zápasu, do vedení šli sice hosté, ale domácí si je drželi na dostřel a v půli se šlo do kabin za velmi přijatelného stavu 3:5. Vstup do druhé části se domácím absolutně nevydařil, hned v úvodu Slavičínští dali dva slepené góly a tím ukončili vyrovnanou partii, od té chvíle byl na hřišti už jen jeden tým. Zůstávala už jen jedna otázka, kde se zastaví skóre. Hosté byli při chuti a Hulínští už nenacházeli sílu vzdorovat hrozivě narůstajícímu počtu gólů v brance. Zápas skončil 3:12, což bylo dost kruté vzhledem k vývoji prvního poločasu, na druhou stranu je však nutné přiznat, že v druhé půli byl na hřišti už jen