Hulín - Štítná nad Vláří

21.05.2013 18:55

V neděli 28.4. bylo sehráno další utkání mladších žáků, do Hulína přijel soupeř ze Štítné nad Vláří s chutí odvézt si nějaký ten bodík do tabulky a oplatit domácím podzimní porážku 3:4. Hulínští nastoupili téměř v kompletní sestavě s předpoklady navázat na výborný výkon z minulého týdne. Vstup do zápasu se nám docela podařil, vytvořili jsme si tlak a kombinací jsme se dostávali do šancí, které se nám ovšem nedařily proměňovat, koncovka byla zbrklá a nedůrazná. Také nasazení a bojovnost z minulého týdne se vytratila a herní převahu jsme si drželi hlavně díky tomu, že hosté nastoupili s řadou hráčů v přípravkovém věku. Do poločasu jsme překonali hostujícího brankáře jen dvakrát, šancí jsme ovšem měli minimálně na 8:0. Hosté hrozili jen zřídka rychlými protiútoky, které likvidovala obrana, popřípadě velmi dobrý výkon domácího brankáře, ke skórování jsme je vybídli vpodstatě sami zbytečným faulem po individuální chybě mimo nebezpečný prostor. V poločase tedy 2:1. Do druhé půle jsme kluky vyzbrojili několika pokyny a radami jak hru zlepšit, to evidentně nepadlo na úrodnou půdu a obraz hry se vůbec nezměnil, což bylo signálem pro méně zkušenější borce a jejich nasazení do hry, zahrála si tak celá střídačka. Výsledek druhého poločasu byl identický s první půlí, tedy 2:1. Celkově pak po velice průměrném a laxním výkonu jsme "utrpěli" vítězství 4:2. Pravděpodobně jsem chlapce minulý týden přechválil, na silnějšího soupeře by takový výkon určitě nestačil. Také by bylo vhodné zapracovat na docházce na trénincích, protože bez práce nejsou koláče a bez tréninku nebudou vítězství.

Střelci: Jetelina, Plško, Zaoral 2x