Hulín - Štítná nad Vláří

31.10.2013 19:44

V neděli 20.10.2013 bylo sehráno další utkání krajské soutěže, do Hulína přijeli porovnat síly hráči ze Štítné nad Vláří. Od začátku bylo zřejmé, že to bude těžké a vyrovnané utkání. Hulínští šli po krásné akci dokonce do vedení a když příležitosti, které si vytvořili hosté, se podařilo domácímu brankáři vychytat, šlo se do šaten v poločase za velmi příznivého stavu 1:0. V druhé půli se hubený náskok nepodařilo ubránit a převážně po individuálních chybách pramenících ze snahy řešit věci fotbalově jsme inkasovali čtyří branky. Už tradičně se na zhoršeném výkonu v druhé půli podepsaly ubývající síly způsobené úzkostí kádru. Přesto si myslím, že kluci odehráli pěkný a vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem o několik míst v tabulce lepším. Snad se série proher podaří prolomit už v příštím zápase.