Hulín - Velké Karlovice

04.11.2012 21:00

V neděli 4.11.2012 sehráli mladší žáci na domácím hřišti mistrovské utkání se soupeřem z Velkých Karlovic. Od úvodního hvizdu rozhodčího si domácí vytvořili tlak a několik vyložených šancí ke skórování, ovšem koncovka byla bezzubá a hulínští nebyli schopni dostat míč do branky. A tak po chybném rozehrání a rychlém protiůtoku, dle známého pravidla "nedáš - dostaneš", šli do vedení hosté z Karlovic. Po gólu se obraz hry nijak nezměnil, Hulín tvořil, útočil, obléhal, nedůrazně zakončoval a soupeř zase z rychlého protiútoku skóroval. Až v závěru prvního poločasu protrhli domácí smůlu v koncovce a podařilo se jim naskytnuté šance proměnit. Upravili tak stav po první půli na 3:2. Po přestávce kluci hru ještě zkvalitnili, hlavně v důrazu při zakončení, a pokračovali v tlaku na soupeře, který přetavili v další čtyři branky. Odevzdaný soupeř dokázal proměnit ještě jeden rychlý protiútok. Zápas tak skončil 7:3.

Střelci: Pecha 2, Jetelina, Pleva, Zaoral, Pitner, Gremlica