Juřinka - Hulín

21.05.2013 18:56

V nedělní dopoledne, 5.5.2013, jsme vyrazili porovnat aktuální formu a síly na hřiště Juřinky. Měli jsme jim co vracet, na podzim jsme doma prohráli 0:3. Vstup do zápasu se podařil, již tradičně jsme začali s chutí vnutit soupeři naši hru, kombinací a bojovností s rychlým přístupem jsme domácí drželi daleko od naší brány a přitom si vytvořili několik šancí ke skórování, což se, bohužel taky tradičně, nepodařilo. V podstatě z ojedinělé kombinační akce ovšem s velkým důrazem před brankou Juřinka skórovala a šla do vedení. Jako by nám Juřinka dala návod jak dostat míč do branky, odpověď přišla poměrně rychle a parádní kombinací jsme srovnali na 1:1. S blížícím se koncem prvního poločasu se začal projevovat úbytek sil, způsoben fyzicky náročným stylem hry a po dvou individuálních chybách ve středu pole domácí celek nekompromisně trestal, do šaten se tak šlo za stavu 3:1. V šatně klukům, narozdíl od minulého týdne, vpodstatě nebylo co vytknout. Vývoj druhé půle byl vpodstatě totožný s půlí první, jen tempo pochopitelně postupně polevovalo. I skóre se vyvíjelo podobně, jen hulínským se už gól vstřelit nepodařil. Zápas tak skončil 6:1. Juřinka nám dala tvrdou lekci z efektivity, pokud spočítáme jejich možnosti ke skórování dostaneme se na číslo asi deseti možností, z toho padlo šest branek. Hráči Hulína si svojí aktivitou a bojovností připravili přinejmenším patnáct až dvacet příležitostí, což dokázali přetavit pouze na jednu branku. Každopádně je třeba kluky, tentokrát, pochválit za bojovnost, snahu a nevzdávání zápasu navzdory nepříznivému vývoji ve skóre.

Střelci: Lukeš