Juřinka - Hulín

07.11.2013 15:31

V neděli 27.10. 2013 hulínští žáci vyrazili porovnat síly do Valašského Meziříčí na hřiště domácí Juřinky. Od začátku bylo jasné, že to bude těžké utkání; několik hráčů odehrálo podstatnou část zápasu za starší žáky, také chybělo pár opor základní sestavy a na střídačce, v záloze, jsme měli dva hráče starší přípravky. Oba týmy se do sebe pustily s nasazením a předváděly pěknou kombinační hru se spoustou šancí na obouch stranách. Jen koncovka na hulínské straně bohužel, už tradičně, selhávala. Za to domácím to tam padalo jedna branka za druhou. V poločase se tak počet gólů zastavil na stavu 5:0. Druhý poločas probíhal podle scénáře první půle, hra vyrovnaná, šance na obou stranách, branky dávali pouze domácí. A tak závěrečný hvizd zastavil skóre na stavu 10 : 0. Po zápase jsme museli kluky pochválit za předvedenou hru, navzdory výsledku stále bojovali a měli hlad po gólech, vypracovávali si příležitosti, ale štěstíčko jim chybělo. Tak snad se to přikloní někdy příště.