Luhačovice - Hulín: 6 : 3 ( 1 : 3 )

26.09.2012 15:12

b: Zaoral, Jetelina, Smola

V dalším kole krajské soutěže se mladší žáci představili na  půdě aktuálně prvního týmu tabulky. Utkání začalo pro hosty nad očekávání dobře, když hned v první minutě vedli po góle Zdeňka Zaorala 1:0. Že úvodní rychlí gól hostů nebyl náhodný dokázal další průběh první půle. Hosté byli u všech míčů dříve, byli důraznější, bojovnější a vycházela i kombinace. Díky tomu přidali ještě další dvě branky, které vsítili Jetelina a Smola. A tak hosté po prvním poločase vedli nadějným výsledkem 3:1. Ve druhém poločase se na hostujících hráčích začala projevovat únava. Také proto, že čtyři klíčoví hráči měli již v nohách předchozí utkání za starší žáky a také proto, že chyběli tři opory týmu. Domácí začali předvádět krásný fotbal plný nádherných kombinací a přesných zakončení. Díky tomu se domácím podařilo vstřelit dalších pět branek a zaslouženě utkání otočili. I přes prohru předvedli hosté skvělý fotbal a především nekonečnou bojovnost a chuť do hry a za to jim patří velký dík.