Štítná nad Vláří - Hulín

30.09.2012 19:31

V neděli 30.9.2012 vyrazili hulínští žáci do boje o body na hřiště ve Štítné nad Vláří. Vstup do zápasu byl z naší strany poněkud vlažný, možná se projevila únava několika klíčových hráčů, kteří museli vypomoci starším žákům v předchozím zápase, a domácí šli ve třetí minutě do vedení. To kluky probudilo a zvýšili obrátky, čímž si vypracovali několik vyložených šancí ke skórování, podařilo se však proměnit pouze dvě. Do šaten se šlo za stavu 1:2. Po přestávce jsme pokračovali v soustředěném výkonu a soupeře přehrávali hezkým kombinačním fotbalem, převaha se projevila i na skóre 1:4. Za tohoto stavu se zdálo, že je dostatečný prostor i pro ostatní hráče ze střídačky, aby posbírali několik cenných zkušeností do dalších zápasů. V koncovce zápasu se však dostavila únava, což byl signál pro domácí a ti ještě zabojovali, jejich úsilí vyvrcholilo v poslední minutě, kdy snížili na konečných 3:4.

Střelci: Jetelina 2, Pecha 2