Vel.Karlovice - Hulín

20.09.2013 08:19

V neděli 8.9.2013 zavítali, s plným počtem bodů, Hulínští žáci na hřiště žáků Velkých Karlovic, kteří dosud nebodovali. Hráči Spartaku nastoupili do zápasu s pocitem, že domácí naučí hrát fotbal a tři body jsou jistota, opak byl však pravdou; než kluci zjistili, že zadarmo to nebude, prohrávali 2:0. Pak se teprve probudili a začali domácí přehrávat ve středu hřiště, ale nervozita a netrpělivost v koncovce jim bránila v obratu, až vstřelení první branky je částečně uklidnilo a ještě do poločasu výsledek otočili na 2:3. Po přestávce to z Hulínské strany bylo upracované, bojovné, ovšem bez nápadu a i troška štěstíčka chybělo, které jsme si nejspíš vybrali v Bystřici pod Hostýnem. V druhé půli skórovali jen domácí a upravili tak stav na konečných 3:3. Přínosem tohoto zápasu bylo především to, že si kluci museli uvědomit že, každý zápas začíná za stavu 0:0 a o vítězství se rozhoduje na základě aktuální formy jednotlivých týmů.

Střelci: Neradil 2x, Pleva L.